Jsme Collet.

Jsme parta mladých lidí, kteří se zajímají o to, co nosí, a pro které jsou hodinky každodenním módním doplňkem. V dnešní době se klasické hodinky čím dál více ztrácejí ze zápěstí lidí a jsou nahrazovány sportovními náramky a chytrými hodinkami. Už dlouho jsme společně plánovali, jak náš oblíbený doplňek přinést zpět do módy, ale nenašli jsme odvahu vložit do projektu naše úspory a "jít s kůží na trh".

Letos jsme se ovšem rozhodli, že si jsme jistí produktem, který chceme představit, a do projektu jsme se pustili. A tak vznikl Collet . Na přípravách jsme strávili několik měsíců vývoje designu, jež vyústily v naši první kolekci Lenus. Ta je již nyní dostupná na našem eshopu a náš sen se stává skutečností.

Hodinky jsou tím nejkrásnějším šperkem. Jsou univerzálním doplňkem, který se hodí vždy a který dokáže taktně podrthnout každý outfit. Naše hodinky se hodí pro každou příležitost, všechny věkové skupiny, pro ženy i pro muže. A za tím si stojíme.

Děkujeme Vám za zájem o naši značku, čímž se stáváte nedílnou součástí našeho příběhu. Právě díky Vám můžeme dělat a především dále rozvíjet to, co nás baví a naplňuje. Doufáme a věříme, že Vám hodinky Collet budou přinášet tolik radosti jako nám.

Prozkoumejte naši novou kolekci Lenus